Sitede Ara (ESC KAPAT)

Skip to Content

Gölgelendirme Sistemleri

Standart çözümlerimizin yanında, konut projelerinden ticari ve endüstriyel projelere kadar pazardaki tüm sektörler için özelleştirilmiş çözümler de sunuyoruz. Kaliteli sistemlerimiz konfor, güvenlik, mimari tasarım ve enerji verimliliği bakımından en zorlu talepleri bile karşılayabilmektedir. SunWay Pergola bir tedarikçi olmanın yanı sıra mimarlar, cephe firmaları, proje geliştiren firmalar, yatırımcılar ve son kullanıcılar için değerli bir ortak konumundadır.

SunWay Pergola

SunWay Pergola; Wintent, Rolling Roof, Giyotin Cam, Cephe, Sürme Doğrama, Katlanır Doğrama, Kış Bahçesi Zıp Perde ve Güneş Kırıcılar için yenilikçi ve sürdürülebilir alüminyum çözümler geliştirme ve pazarlama alanında uzmanlaşmıştır. Türkiye’nın lider kuruluşları arasında yer alan SunWay Pergola, enerji verimliliği ve çevre için sorumluluk alma anlayışıyla faaliyet göstermektedir.

Modern ve Gelişmiş Üretim Parkuru

Uzun yıllardır kazandığımız engin tecrübemizle müşterilerimizin memnuniyet ve zevkini inşa ettik. Firmamızın büyüme stratejisi, ürünlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek kalitede üreterek daha büyük olma yolunda ilerlemektir. SunWay Pergola, 1000 m² kapalı entegre tesisinde, son teknoloji makineleri ve üretim ekipmanlarıyla sektörün ihtiyacını ciddi seviyede karşılayabilecek kapasitededir.

to-topto-top
tr Turkish
X